Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №81 «Незабудка» Черкаської міської ради. Проектна потужність 280 місць, корисна площа –1674,7 м² та загальна площа – 2198,4 м², земельна ділянка – 9270м².
Станом на 01.09.2022 року в дошкільному навчальному закладі функціонує 11 груп
• ясельного віку - 3 групи ;
• садового віку - 8 груп .

Земельна ділянка:

площею 9270м², відповідає вимогам містобудівельних норм, відмежована від загальної частини мікрорайону металевим парканом висотою 1,2 м. По периметру ділянки створені захисні смуги із дерев, кущів і газонів. Подвір'я озеленено деревами, кущами, багаторічними квітами. Озеленення території відповідає вимогам сучасного дизайну.

Господарські приміщення:

Овочесховище

площею 16,25 м², в робочому стані.

Сарай,

площею 44,16 м², в робочому стані. Потребує капітального ремонту покрівля.

Харчоблок,

площею 58,7 м², розміщений на першому поверсі (складається з кухні, цеху для приготування і видачі їжі, комори для зберігання продуктів, приміщення для первинної обробки овочів) відповідає державним технічним і санітарним нормам. В 2018 році було зроблено капітальний ремонт приміщень.

Пральний блок,

площею 34,2 м², складається з двох приміщень: приміщення для прання білизни і спецодягу - площею 23,9 м², приміщення для прасування білизни і спецодягу - площею 10,3 м², відповідає санітарним нормам. В 2019 році зроблено капітальний ремонт приміщення.

Приміщення кастелянки,

площею16,37 м², відповідає державним і нормам утримання, устатковане швейною машиною, яка перебуває в робочому стані, стелажами для зберігання білизни та спецодягу.

Системи :

Водопостачання: відповідає санітарним і технічним нормам.
Каналізації : відповідає санітарним і технічним нормам.
Вентиляції : на кухні в робочому стані, на пральні - не працює.
Пожежної безпеки: відсутня сигналізація.
Опалення: відповідає технічним нормам. В 2015 році зроблено ремонт теплового вузла - замінено 5 засувок, встановлено манометр.
Приміщення дошкільного навчального закладу та всі інженерні мережі відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

Електромережа:

відповідає технічним нормам. Акти на контур заземлення проводяться щорічно, останній від 23.05.2021 року, протокол № 17. В 2015 році було проведено ремонт електромережі.

Укомплектованість засобами пожежної безпеки:

приміщення дошкільного закладу укомплектовано вогнегасниками в такій кількості: шістнадцять штук.

Пожежний щит:

укомплектований згідно Закону України "Про пожежну безпеку".

Наявність кабінетів, залів та їх укомплектованість:

Медичний блок,

площею 25,0 м².Оснащений згідно вимог Положення про медичний кабінет дошкільного навчального закладу та Положення про ізолятор дошкільного навчального закладу, затверджені наказом Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України «Про удосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі» від 30.08.2005 р. № 432/496.

Музична зала,

площею 63,06 м², відповідає санітарним нормам.

Спортивна зала,

площею 111,4 м², відповідає Державним санітарним нормам. Оснащена згідно «Типового переліку обов'язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільному закладі» (наказ МОН України від 11.09.2002 р. № 509). Є в наявності необхідне обладнання та інвентар для занять дітьми фізкультурою, які постійно поповнюються. Зроблено капітальний ремонт в 2019 році.

Спортивний майданчик

спроектований відповідно до норм містобудування, має розмітку: місце для гімнастичних снарядів, бігова доріжка (30 м), яма для стрибків і лужок для рухливих ігор.

Методичний кабінет,

площею 37,8 м², відремонтований у 2013 році, оснащений згідно «Типового переліку обов'язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок дошкільного навчального закладу» від 11.09.2002 р. № 509 та відповідає «Положенню про районний (міський) методичний кабінет». Є в наявності комп’ютер, оргтехніка, відповідні меблі, укомплектований навчальними посібниками, методичною літературою, енциклопедичними довідниками. Широко представлений різнобічний дидактичний матеріал.

Групові осередки

складаються з роздягальні, ігрової кімнати, спальні, кімнати гігієни та мають пожежний вихід, відповідають «Санітарному регламенту для дошкільних навчальних закладів», та обладнані згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 11.09.2002 р. № 509 «Типовий перелік обов'язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок дошкільного навчального закладу» та згідно Типових норм обладнання дитячих дошкільних закладі. Групові осередки для дітей ясельного віку розташовані на першому поверсі та мають окремі виходи. Ігрові зони розміщені з урахування наскрізного або кутового провітрювання. Забезпечена можливість прибирання вологим способом. Коефіцієнт відбиття світла в нормі - 50-70%. Витримується температурний режим.