ПРАВИЛА ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ВІДВІДУЮТЬ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №81 «НЕЗАБУДКА»
ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДВІДУВАННЯ ДИТИНОЮ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ СІМ'Ю ВІД ОБОВ'ЯЗКУ ВИХОВУВАТИ І РОЗВИВАТИ ЇЇ В РОДИННОМУ КОЛІ.

(Ст. 8 п .2 Закону про дошкільну освіту)

1.Приводити дітей до дошкільного закладу з 8.00 до 8.30.Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно! Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки вихователям.
2. Ідучи додому, обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
3. При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.
4. Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку.5. Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою носовичок.
6. У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Взуття дитини повино бути на застібках, відповідати розміру стопи.
7. Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.
8. Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів.
9. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.
10. О 9.00 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас: якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднається до дітей.
11. Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.
12. Для музичних занять дитині знадобляться чешки в окремому мішку, для фізкультурних – спортивна форма ( біла футболка та темні шорти).
13. Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.
14. У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (4-6 разів на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.
15. За харчування дітей батьки сплачують не пізніше 10 числа поточного місяця на місяць вперед. Оплата є обов'язковою для усіх. У випадку відсутності платні за дитячий садок після 20 числа дитина до групи не приймається.
16. При виникненні у дитини симптомів захворювання (кашель, температура, нежить, блювота, пронос тощо) необхідно звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дошкільний навчальний заклад дитина не приймається.
17. Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити старшу медсестру по телефону31-27-17, або вихователя.
18. Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки.
19. Якщо в дитини є алергічні реакції на продукти, написати заяву медичній сестрі і попередити вихователя.
20. Якщо Ви не змогли вирішити будь-яке питання з педагогами, ви можете звернутися до завідувача, вихователя-методиста, старшої медсестри. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.
21. Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.
Ми разом з Вами зацікавлені у всебічному розвитку Вашої дитини.

НЕУХИЛЬНЕ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
ОБОВ′ЯЗКОВЕ ДЛЯ ВСІХ БАТЬКІВ!