Тест чи хороші ви батьки?

1.Чи відповідаєте Ви дитині «Виростеш — зрозумієш»
Так — 0, інколи — 2, ні — 5.
2.Чи вважаєте Ви, що дитині треба давати на кишенькові витрати відповідно до її потреб, а не визначену суму?
Так — 0, інколи — 2, ні — 5.
3.Чи прагнете Ви пояснювати дитині причини своїх заборон?
Так — 4, інколи — 2, ні — 0.
4.Чи дозволите Ви маленькій дитині допомагати по дому, навіть якщо ця допомога нічого не дає?
Так — 4, інколи — 3, ні — 0.
5.Чи вважаєте Ви, що невинна брехня дитини припустима?
Так — 0, інколи — 2, ні — 4.
6.Чи використовуєте Ви будь-яку можливість, щоб розвивати в дитині спостережливість?
Так — 5, інколи — 1, ні — 0.
7.Ви глузуєте з дитини?
Так —0, інколи — 0, ні — 5.
8.Чи думаєте Ви, що фізичне покарання не зашкодить?
Так — 0, інколи — 2, ні — 5.
9.Ви вважаєте, що рання просвіта дитини про «доросле життя» шкідлива?
Так — 0, інколи —3, ні — 4.
10.Чи читаєте Ви книги про виховання?
Так — 4, інколи — 2, ні — 0.
11 .У дітей можуть бути свої таємниці?
Так — 3, інколи — 2, ні — 0.
12.Ви сваритесь, якщо дитина залишає їжу на тарілці?
Так — 0, інколи — 1,ні — 4.
13.Даєте Ви дитині можливість розвивати віру у власні сили і самостійність?
Так — 5, інколи — 1, ні — 0.
14.Ви радієте успіхам дитини, навіть якщо бачите її недоліки?
Так — 3, інколи — 2, ні — 0.
15.Ви можете залишатися спокійними, якщо ваша дитина сердиться?
Так — 5, інколи — 0, ні — 0.
16.Ви охоче проводите час зі своєю дитиною, це спілкування приносить вам задоволення, а не тільки відчуття виконаного обов'язку?
Так — 5, інколи —1, ні — 0.
17.Як Ви ставитися до суворості у вихованні, яка призводить до закритості і неприродної поведінки?
Негативно — 5, ніяк — 0, позитивно — 0.
18.Можете Ви наказати так, щоб вимога була виконана негайно?
Так — 5, інколи —- 0, ні — 0.
19.Ви легко встановлюєте контакт з друзями вашої дитини?
Так — 4, інколи — 2, ні — 0.
20.Чи вважаєте Ви достатньою причиною для критики вашої дитини те, що коли Ви були в її віці, то цього не робили?
Так — 0, інколи — 2, ні— 5.
21.Чи вирішуєте Ви за свою дитину, що подорослішала, життєво важливі питання, говорячи при цьому «я краще знаю»?
Так — 0, інколи—2, ні-5.
22.Чи вважаєте Ви, що дитина не може мати таємниці від Вас і що Ви маєте право читати її листи?
Так — 0, інколи — 2, ні — 5.
23.Може Ваша дитина перемогти Вас у суперечці? Буває так, що Ви змінюєте своє рішення, зрозумівши, що воно занадто суворе чи неправильне?
Так — 5, інколи — 3, ні — 0.
24.Доводиться Вам просити вибачення у дитини, якщо Ви несправедливо покарали її або у чомусь підозрювали?
Так — 5, інколи — 3, ні — 0.
25.3абуваєте Ви про свої обіцянки, особливо, якщо вони мали на меті заохочення?
Та — 0, інколи — 2, ні — 5.
26.Можете Ви відірватися від термінової роботи або цікавої книги, якщо Ваша дитина просить у Вас поради або допомоги?
Так — 5, інколи — 2, ні — 0.
Якщо Ви набрали:
Менше 30: Ми співчуваємо Вашим дітям.
31—59: Ви непослідовні у своїх справах і вчинках, занадто часто робите «інколи» те, що повинні робити завжди, або робите постійно те, чого не повинні робити. Ваші діти не знають, коли і в чому можуть на вас розраховувати.
60— 79: Ви у багатьох питаннях — хороший батько. Очевидно, Ваші діти не почуваються з Вами достатньо добре.
80—99: Ви, в цілому, хороший батько, хоча часто допускаєтесь помилок, послаблюючи власний вплив на процес виховання дітей.
100—129: Ви —дуже хороший батько, усвідомлюєте важливість своїх обов'язків перед сім'єю і дітьми.
Більше 130: Ви — ідеальний батько, хоча у нас виникає сумнів про відвертість Ваших відповідей.