Завдання дошкільного навчального закладу /ясла-садок/ комбінованого типу «Незабудка» №81 на 2019-2020 навчальний рік

Реалізуючи державну політику в галузі дошкільної освіти, пріоритетними в діяльності дошкільного навчального закладу у 2019-2020 навчальному році визначити завдання:

- Забезпечити методичний супровід зростання професійної майстерності педагогічних кадрів в організації освітнього процесу на основі використання практичних методів педагогічного впливу (експерементування, вирішення проблемних ситуацій та логічних задач, моделювання розвивальних вправ, ігор тощо), поєднання колективних групових, парних, індивідуальних форм взаємодії в навчально-пізнавальній діяльності, побудови довірливих взаємин між педагогом та дітьми на принципах ділового партнерства.
- Продовжити роботу по формуванню особистості, яка вільно і творчо застосовує засоби мови в різних ситуаціях буття. Створювати умови для самовираження дитини через мовлення в різних видах діяльності, активної комунікації з дорослими та однолітками.
- Здійснювати подальшу освітню діяльність щодо протидії забруднення навколишнього середовища, розвитку у дітей звичок і моделей поведінки, що відповідають сталому розвитку, оволодіння ними достутними навичками сприяття чистоти довкілля.
- Продовжувати роботу педагогічного колективу щодо забезпечення тісної взаємодії з батьками вихованців у побудові освітнього процесу на засадах партнерства, довіри, толерантності і взаємодопомоги.