Завдання дошкільного навчального закладу /ясла-садок/ комбінованого типу «Незабудка» №81 на 2021-2022 навчальний рік

Реалізуючи державну політику в галузі дошкільної освіти, пріоритетними в діяльності дошкільного навчального закладу у 2021-2022 навчальному році визначити завдання:

- 1. Формувати здоров’язбережувальну компетентність дитини: знайомити з умовами збереження власного здоров’я, значенням рухової активності та безпечного харчування в зміцненні здоров’я, впливом природних чинників на стан здоров’я.
2. Формування мовленнєвої компетентності дошкільників розглядати як базисний компонент життєвої компетентності здобувачів дошкільної освіти. Планувати та реалізувати мовленнєві завдання в усіх формах життєдіяльності дошкільників. Створювати мовленнєві ситуації для формування культури українського мовлення та подолання наявних у дітей мовних порушень.
3. Для забезпечення якості дошкільної освіти діяльність професійних спільнот закладів дошкільної освіти спрямувати на освоєння нового змісту Базового компонента дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти).
4. Актуалізувати модель освітнього процесу, що базується на принципах пріоритету досвіду, партнерської взаємодії, різноманітності форм проведення навчально-пізнавальної діяльності, надання права вибору, активізації мислительних процесів в пріоритетних для дошкільників видах діяльності.
Кiлькiсть переглядiв: 234

Коментарi