Завдання дошкільного навчального закладу /ясла-садок/ комбінованого типу «Незабудка» №81 на 2023-2024 навчальний рік

Реалізуючи державну політику в галузі дошкільної освіти, пріоритетними в діяльності дошкільного навчального закладу у 2023-2024 навчальному році визначити завдання:

1. Продовжувати роботу з розвитку основ патріотичної свідомості дошкільників з високими морально – духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками національно - патріотичного виховання за допомогою вивчення українських традицій, прозових та поетичних творів сучасних авторів, кращих зразків малих фольклорних жанрів.

2. Формувати у дітей необхідні компетенції, навички самостійної та спільної діяльності, активної взаємодії у соціумі шляхом створення багатофункціонального, варіативного, доступного, безпечного предметно-просторового ігрового середовища. Розвивати пізнавальний інтерес дітей дошкільного віку засобами ігрових освітніх технологій, Активізувати роботу по використанню гри, як природного ресурсу для подолання кризових ситуацій та засобу розвитку інтелектуальних і творчих здібностей дітей

3. Сприяти пошуку оптимальних шляхів підвищення якості освітнього процесу у всіх видах оздоровчої, пізнавальної і творчої діяльності на основі особистісного, індивідуально – орієнтованого підходу шляхом формуванняя стійкої мотивації педагогів до самоосвітньої та творчої діяльності в умовах оновленого змісту освітнього процесу та викликів сьогодення.

4. Підтримувати педагогічне партнерство з батьками вихованців закладу дошкільної освіти, надавати освітні, інформаційні, консультативні послуги сім’ям з урахуванням віку дітей та ситуації