Дитяча "гаряча лінія"

/Files/images/ndgl_116111.gifНаціональна дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону. На Національній дитячій «гарячій лінії» консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною. Дитяча «гаряча лінія» працює з понеділка по п’ятницю з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.

Ознайомитися з детальною інформацією стосовно питань:

- протидії торгівлі людьми;

- протидії насильству в сімї;

- захисту прав дітей;

- гендеру і правозахисту, тощо можна на сайті громадської організації "Ла Страда - Україна" за посиланням http://la-strada.org.ua/