Рада дошкільного навчального закладу у 2018-2019 навчальному році

Голова Ради – Шимановський А.В.
Заступник голови Ради – Боїн Н.О.
Секретар Ради – Ткаченко Н.С.
Члени Ради від батьків:
Фесенко І.В.
Ротар А.О.
Біла Т.А.
Мартинюк А.М.
Пономаренко М.В.
Мигаль Ю.І.
Піщимуха О.В.
Довгаль О.С.
Демяненко Н.М.

Батьківські комітети груп на 2018-2019 навчальний рік

Група № 1 (раннього віку)
Голова БК – Шимановський А.В.
Члени БК: Томіліна А.А.
Запорожець Т.О.
Кикоть А.О.
Група № 2 (раннього віку)
Голова БК –Кропива А.В.
Члени БК: Чучко Я.М.
Рудоман О.І.
Іванова А.В.
Група № 3 (раннього віку)
Голова БК – Науменко О.В.
Члени БК: Думанецька Ю.І.
Рагульська І.В.
Філонов Д.В.
Група № 4 (старшого віку)
Голова БК –Перевізник Н.В.
Члени БК: Кошова Ю.П.
Ротар А.О.
Батуріна А.Л.
Група № 5 (старшого віку)
Голова БК –Шидловська Л.О.
Члени БК: Деркач В.В.
Рудоман В.К.
Біла Т.А.
Група № 6 (середнього віку)
Голова БК – Мартинюк А.М.
Члени БК:Мурашковська І.Ю.
Гушуляк Я.В.
Група № 7 (середнього віку)
Голова БК – Пономаренко М.В.
Члени БК: Сафронова Т.В.
Желізняк Р.І.
Гаркава Я.В.
Група № 8 (молодшого віку)
Голова БК –Фенске А.Ю.
Члени БК: Озеран А.М.
Чернюк О.А.
Мигаль Ю.І.
Група № 9 (молодшого віку)
Голова БК - Грищенко В.С.
Члени БК: Копієвська О.О.
Терещук О.І.
Фіалковська В.В.
Група № 10 (різновікова)
Голова БК – Олішевська Я.В.
Члени БК: Міхно Ю.М.
Киричук Н.В.
Довгаль О.С.
Група № 11 (середнього віку)
Голова БК –Шевченко О.О.
Члени БК: Дем’яненко Н.М.
Іванчук О.О.

Рада дошкільного навчального закладу у 2017-2018 навчальному році

Голова Ради – Кравець В.І.
Заступник голови Ради – Шимановський А.В.
Секретар Ради – Ткаченко Н.С.
Члени Ради від батьків:
Ткаченко О.О.
Біла Т.В.
Караїм А.Є.
Батюшинський Ю.М.
Перевізник Н.В.
Сафронова Т.В.
Мартинюк А.М.
Іванчук О.О.
Єфіменко Ю.П.
та від колективу:
Надоложко Л.В.
Зінченко Н.О.
Ковальницька Т.Ю.
Пісарєва Л.В.
Хаменушко М.Ю.
Клименко Л.І.
Зарічна А.В.
Хало Л.В.
Клименко В.О.
Бондар О.А.
Басанська О.В.

/Files/images/рада.jpg

/Files/images/рада1.jpg/Files/images/рада2.jpg
Батьківський комітет дошкільного закладу на 2017-2018 навчальний рік
Голова батьківського комітету – Перевізник Н.В.
Заступник голови БК – Шимановський А.В.
Секретар БК – Грищенко В.С.
Члени БК: Шидловська Л.О.
Тарас Ю.М.
Холоденко О.В.
Сафронова Т.В.
Моргун О.Б.
Шевченко О.О.
Коваль О.І.

Легалізувати батьківські комітети вікових груп:

Група № 1 (раннього віку).

Голова БК – Шимановський А.В.

Члени БК: Томіліна А.А.

Запорожець Т.О.

Гончар Н.В.

Група № 2 (раннього віку).

Голова БК –Перевізник Н.В.

Члени БК: Копієвська О.О.

Спасібко Л.М.

Ткаченко О.О.

Група № 3 (раннього віку).

Голова БК – Грищенко В.С.

Члени БК: Ляшенко О.О.

Єфіменко Ю.П.

Група № 4 (середнього віку).

Голова БК –Перевізник Н.В.

Члени БК: Кошова Ю.П.

Коваленко І.А.

Група № 5 (середнього віку).

Голова БК –Шидловська Л.О.

Члени БК: Деркач В.В.

Солод В.М.

Група № 6 (молодшого віку).

Голова БК –Коваль О.І.

Члени БК: Мартинюк А.М.,

Мурашковська І.Ю.

Група № 7 (молодшого віку).

Голова БК – Сафронова Т.В.

Члени БК: Фурсенко Л.І.

Желізняк Ю.О.

Група № 8 (старшого віку).

Голова БК –Тарас Ю.М.

Члени БК: Тарасюк Л.В.

Івченко О.І.

Група № 9 (старшого віку).

Голова БК - Моргун О.Б.

Члени БК: Гуріненко І.А.

Лимарченко О.В.

Чамлай Т.В.

Група № 10 (різновікова).

Голова БК – Холоденко О.В.

Члени БК: Батюшинська В.О.

Усмединська І.М.

Група № 11 (молодшого віку).

Голова БК –Шевченко О.О.

Члени БК: Іванчук О.О.

Дем’яненко Н.О.

/Files/images/бат1.jpg/Files/images/бат11.jpg/Files/images/бат12.jpg/Files/images/бат13.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 143

Коментарi