• Ви знаходитесь тут:

Інформація про заклад

Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) комбінованого типу №81 "Незабудка" Черкаської міської ради - це навчальний заклад для дітей віком від 1.5 - 6(7) років. Проектна потужність 280 місць, корисна площа –1674,7 м² та загальна площа – 2198,4 м², земельна ділянка – 9270м².

Засновник:Черкаська міська рада

Форма власності : комунальна

Мовний статус : україномовний освітній заклад

Працює дошкільний навчальний заклад з 8.00 - 18.00 з п'ятиденним робочим днем.

Основні завдання дошкільного закладу: забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти та створення умов для розумового і духовного розвитку дитини. Пріоритетним напрямком роботи закладу є фізкультурно–оздоровчий.

З 25 педагогічних працівників, 21 має повну вищу педагогічну освіту, 4- неповну педагогічну освіту.

На першому поверсі дошкільного закладу обладнано кабінети: психолога, логопеда, медичний кабінет, кабінет завідувача, музичну та спортивну зали. Групові кімнати для дітей ясельного віку розташовані на першому поверсі і мають окремий вихід, садові групи на першому і другому поверхах.

До складу кожної групи входять: ігрова кімната, спальня, роздягальня та туалетна кімната.В ДНЗ працює логопедичний пункт під керівництвом логопеда Крижановської Т.М. Високий рівень фізичного розвитку дітей пов'язаний з роботою гуртка з ритмічної гімнастики «Са-фі-данс» - керівник Орищенко А.В.

Разом з тим в дошкільному закладі функціонують: театральна студія «Грайлики»; вокальний гурток «Веселі нотки».

ДНЗ співпрацює з ЗОШ №4 і забезпечує високий рівень знань у підготовці дітей до школи за допомогою кваліфікованих фахівців та використання новітніх технологій.

Діти забезпечуються збалансованим триразовим харчуванням необхідним для їх нормального росту та розвитку.

Працюємо під гаслом:

Свій садочок "Незабудка"

Незабудемо ніколи

Бо у ньому діти- квіти

Ростуть в радості й любові!