• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Педагогічна рада "Створення умов для розвитку культури українського мовлення дошкільників засобами дитячого фольклору в умовах сучасності"

2017-11-28

28 листопада 2017 року в дошкільному закладі відбулось засідання педагогічної ради, на якому обговорювалось питання розвитку культури українського мовлення дошкільників. Особлива увага приділялась питанню впливу малих форм фольклору на розвиток культури українського мовлення дітей дошкільного віку.

Кожен педагог продемонстрував колективу власні розробки дидактичних ігор, спрямованих на роз/Files/images/IMG_4452.JPG/Files/images/IMG_4474.JPG/Files/images/IMG_4457.JPGвиток мовлення дітей.